RIDE x LOONEY TUNES | Limitowana edycja Pig’ów

Ride Snowboards dotrzymuje obietnicy i prezentuje deski z limitowanej edycji LOONEY TUNES, zapowiedziane już w filmie ‘Rough Around The Edges’ na 30 lecie marki. Przyglądamy się całej kolekcji.

Ten rok to dla Ride Snowboards to świętowanie 30-lecia marki. W niedawno wypuszczonym filmie z tej okazji “Rough Around The Edges” (o którym pisaliśmy już tutaj) mogliśmy się dowiedzieć o udanej kolaboracji z Looney Tunes. A tej serii chyba nie trzeba nikomu przedstawiać – popularne kreskówki które większość z nas oglądała za dzieciaka.

Looney Tunes x Ride snowboards

Cała seria w kolaboracji jest oparta na klasycznych modelach z rodziny Pig’ów – Warpigu oraz Psychocandy. Do zestawu stworzono unikalne wersje wiązań C-9. Czyli całkiem mocny komplet!

Te ekstremalnie limitowane edycje snowboardów składają hołd 30-letniej historii RIDE i kultowej, nieautoryzowanej grafice Looney Tunes z wczesnych lat 90., która wywołała poruszenie, a nawet pozew. Dzięki oficjalnemu partnerstwu z Warner Bros, RIDE przywraca te klasyczne projekty.

Każdy rozmiar ma inną wersję szaty graficznej i kolorystykę na podstawie różnych postaci. Zobaczcie jak przedstawia się cała kolekcja:

Nie przegap tej okazji! To jedyna w swoim rodzaju kolaboracja. Ilości desek wypuszczonych do sprzedaży są oczywiście ograniczone, a kolekcjonerzy będą chcieli je zdobyć!

Kolekcja będzie dostępna w wybranych sklepach:

#RIDE30Years

ride x looney tunes

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.