ROUGH AROUND THE EDGES: 30 Years of RIDE Snowboards

Historia Ride ujęta w dokumencie “Rough Around the Edges: 30 Years of Ride Snowboards”.

W sieci pojawiło się kompendium wiedzy na temat marki RIDE. 30 lat na globalnym rynku, z tego od ponad 20 lat w Polsce. Takim wynikiem może pochwalić się Ride. Z okazji rocznicy 30 – lecia działalności snowboardowej powstał dokument zwieńczający rozwój i pracę wszystkich zaangażowanych w stworzenie marki.

Co sami twórcy mowią o produkcji:

“RIDE Snowboards z dumą prezentuje Rough Around the Edges: 30 Years of RIDE Snowboards. Ten pełnometrażowy dokument przedstawia wzloty i upadki jednej z najbardziej znanych marek snowboardowych poprzez dogłębne wywiady z dziesiątkami obecnych i byłych pracowników i zawodników.

Projekt, który powstawał ponad dwa lata, RIDE zlecił Homestead Creative zagłębienie się w historię marki. Film zawiera ponad 50 wywiadów z byłymi i obecnymi zawodnikami RIDE, pracownikami i luminarzami branży snowboardowej. To kronika wielu historii, dzięki którym marka żyje i ma się dobrze od trzech dekad.

Od wejścia na giełdę NASDAQ w połowie lat 90-tych, podczas historycznego wprowadzenia snowboardu do głównego nurtu kultury i przejęcia, które uchroniło ich przed upadkiem, do podpisania oryginalnego zespołu w 1992 roku i legendarnych zespołów i produktów, które nastąpiły, Rough Around The Edges: 30 Years of RIDE Snowboards to historia dla ludzi… opowiedziana przez ludzi, którzy ją przeżyli.” ~ Ride Snowboards

Kilka poniższych shortów powinno wprawić Was w nastrój produkcji, a potem pozostaje już nic innego, jak usiąść wygodnie na kanapie i delektować się tym przyjemnym, choć dokumentalnym filmem.

O FILMIE:

Reżyser: John Cavan & Tom Monterosso
Producent wykonawczy: Jim Linnberg & Tanner McCarty
Producent: Ryan Runke & Aaron Blatt
Kierownik artystyczny: Joel Brinson & Erik Van Hauer / Noct Bureau
Film i montaż: John Cavan
Czas trwania: 1 h 45 min

Pełny film obejrzycie na YouTube >> Rough Around the Edges
Playlista filmowa RIDE >> Ride Snowboard Playlist

YouTube player

Więcej informacji ze świata RIDE SNOWBOARDS: newsy, zdjęcia, filmy, klipy, sprzęt i wiele więcej:

Dołącz do rodziny Ride Snowboards: RIDESNOWBOARDS.COM


Zobacz także: Crab Grab – “Almost Better Than Bindings”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.