Crab Grab – “Almost Better Than Bindings”

Firma Crab Grab została założona w Bend w stanie Oregon w 2011. Obecnie produkuje charakterystyczne pady antypoślizgowe i rękawice snowboardowe. Czy najlepsze?

Od samego początku właściciele firmy chcieli dostarczać najlepsze pady antypoślizgowe do desek snowboardowych na świecie. Pomysł, choć dosyć szalony, wynikał z bezpośredniej obserwacji. Dostępne na rynku pady wykonane były zazwyczaj z twardego plastiku, który usztywniał deski lub z ciężkiej gumy. O walorach estetycznych nie wspominając. 

Pady antypoślizgowe

Dlatego w asortymencie Crab Grab pady antypoślizgowe są w przeróżnych wzorach, kolorach i kształtach. Każdy z nich oferuje maksymalny grip i wsparcie. Wybierając pady od Craba masz gwarancję, że będzie lekki, elastyczny i nie odklei się od Twojej deski. Potwierdzeniem tego jest spora liczba profesjonalnych riderów, którzy wybrali właśnie produkty Crab Grab. Już więcej twoje stopy nie będą się ślizgać po laminacie deski, a każdy chwycony grab będzie pewniakiem.

Rękawice

Pady zaczęły zdobywać na popularności. Z biegiem czasu założyciele firmy stwierdzili że dobrym pomysłem będzie wprowadzenie do oferty rękawic snowboardowych. Jak przystało na firmę prowadzoną przez prawdziwych zajawkowiczów, każdy model rękawicy który znajdziecie w ofercie firmy Crab Grab, został zaprojektowany wspólnie z riderem i zgodnie z jego oczekiwaniami. 

Dlatego w rękawiczkach
Craba nie znajdziecie przypadkowości. Każdy model został przemyślany przez ludzi, którzy korzystają z tego profesjonalnie, na maxa.

Rękawice snowboardowe Crab Grab słyną ze swojej jakości i niezawodności, nie ma kompromisu jeśli chodzi o materiały użyte do ich produkcji, dotyczy to zarówno materiałów wierzchnich jak i ociepliny, która zapewnia komfort termiczny.

“Możemy pomóc! Od naszych rękawic po nasz grip, mamy obsesję na punkcie tego, aby Twoje ręce i stopy nie ślizgały się. Dziękujemy za wsparcie naszej małej rodzinnej firmy.” ~Crab Grab

Obecnie Crab Grab to nie tylko pady i rękawice. Oczywiście tym się głównie zajmują, ale kolaboracji z tą marką możemy spotkać całkiem sporo: wiązania Union, buty ThirtyTwo, skarpetki Stance.

Współpraca

Jeśli zastanawiasz się nad tym jakie rękawice wybrać to Crab Grab będzie najlepszym wyborem. Zaufaj takim riderom jak: Scott Stevens, Chris Grenier, Benny Milam, Josh Dirksen, Bode Merrill, Mike Ravelson, Desiree Melancon oraz Nick Baden. To właśnie oni dorzucili swoje trzy grosze do projektu każdej z rękawic.

W Polsce firmę Crab Grab reprezentuje Mateusz Małysa aka Zwierzu. Świetny rider a także komentator wielu snowboardowych imprez. 

Wiesz już jakie rękawice i pady wybrać? Znajdziesz je w wybranych sklepach:


Zobacz także: Park Degree – Snowpark Słotwiny Arena

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.