Mikey Leblanc wraca do team RIDE Snowboards. Nowy film “Assisted Living”

Mikey Leblanc świętuje oficjalny powrót w szeregi temu Ride Snowboards. Powstaje nowy film we współpracy LeBlanca i Spencera Schubera. Old-timer wspominający “stare dobre czasy”?

W zeszłym roku, po tym jak był świadkiem partu “Good Sport” Spencera, Mikey Leblanc zainspirował się do powrotu na ulicę. Jeden telefon później i nowo powstały duet zabrał się do pracy filmując “ASSISTED LIVING”.

Mikey Leblanc jest znany z atakowania mocnych miejskich spotów, wysokich schodów i łamanych poręczy. W tej krótkiej, ale intensywnej produkcji pokazano klasyczne dla niego dropy, na które od patrzenia aż bolą kolana. Jazda po ścianach, schodach, ulicach czy dachach – to właśnie główny content tej produkcji. A wszystko zaczyna się od Leblanca wspominającego “stare dobre czasy” na desce.

Film to typowy short i trwa 12 minut. Jest już dostępny do obejrzenia w całości na You Tube.

Film obejrzysz >>TUTAJ<<

Filmowany i montowany przez Justina Meyera
Występują: Mikey Leblanc, Spencer Schubert, Jill Perkins, Bob Plumb, Tommy Gesme, Riley Nickerson, Savannah Shinske, Jed Anderson, Blake Paul, Eric Messier, Caleb Flowers, Nick Dirks, Jordan Morse, Louif Paradis, Mark Wilson, Jeremy Jones, Ian Boll.

Występują: Danny Davis, Brock Crouch, Elena Hight, Gigi Rüf, Mark McMorris, Mark Sollors, Mikey Rencz, Mikey Ciccarelli, Mikkel Bang, Nick Russell, Raibu Katayama


Zobacz także: Film „ARK” – Danny Davis i przyjaciele

1 comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.