Wygrzewanie butów snowboardowych – jak, kiedy i dlaczego warto to zrobić

Czy warto? W jaki sposób to zrobić? Czy każde buty można formować? Wygrzewanie butów snowboardowych daje same korzystne efekty, dowiedz się jakie i jak to osiągnąć!

Wygrzewanie butów przede wszystkim kojarzy się ze skorupami narciarskimi, jednak my, snowboardziści, też mamy swoje triki! Przekonaj się sam, że termoformowanie wkładek to czysta przyjemność, a Twoje stopy Ci podziękują.

Wygrzewanie butów snowboardowych

Chłopaki ze sklepu nie jedną parę butów w rękach mieli, i totalnie wiedzą jak się z nimi obchodzić.

Dowiecie się między innymi czym jest wygrzewanie butów snowboardowych, jak przebiega proces i jakie daje efekty. Czy każde buty można nagrzać? Czy mogę to zrobić sam w domu?

Podstawowe know-how dla tych bardziej ‘narwanych’ czytelników – nie wygrzewaj butów w domu! Szanujemy DIY, jednak w tym przypadku przeprowadzenie poprawnego procesu jest blisko niemożliwego, i możesz osiągnąć efekt przeciwny do zamierzonego. A nawet zniszczyć swoje buty, a tego byśmy nie chcieli.

Wkładka INTUITION – jeżeli twoje buty są w nią wyposażone, to zdecydowanie temat dla Ciebie. Intuition to termoformowalna pianka, która pod wpływem odpowiednio wysokiej temperatury i traktowania jest w stanie idealnie odwzorować kształt twojej stopy wewnątrz linera. Jak to się dzieje? To już tłumaczą Panowie w filmie 🙂

YouTube player

Jeszcze więcej przydatnej wiedzy w zakładce PORADNIK


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.