Winter Is My Love 2021

Informacje od organizatorów:

Filmy snowboardowe to najwspanialsza rzecz pod słońcem gdy zbliża się zima. W tym roku na naszej trasie jest 16 miast. W każdym z miast organizujemy 3 seanse ?


Jesteśmy jedną z największych i najdłużej odbywających się snowboardowych imprez filmowych na świecie. Od 2008 roku każdej jesieni wyświetlamy w kinach najlepsze snowboardowe produkcje nadchodzącego sezonu. Pokazujemy najgłośniejsze tytuły od uznanych wytwórni, promujemy wschodzące gwiazdy, odkrywamy niezależne ekipy.Wyświetliliśmy dziesiątki snowboardowych premier.

Mieliśmy premiery światowe, pokazy przedpremierowe, gościliśmy w kinach najlepszych twórców i snowboarderów.
Mieliśmy też w kinach Was ♥️
Najlepszą widownię jaką można sobie wyobrazić.

Niewiele jest miejsc gdzie przy filmach snowboardowych ludzie gromadzą się tak licznie, a przy tym towarzyszą temu tak wielkie emocje.
Uwielbiamy Was. Jesteście barwni i niepowtarzalni. Robimy ten festiwal dla Was, z Wami i dzięki Wam

?
❄️
☀️
?
?
?

Potrzebujemy ruchu – żeby żyć. Potrzebujemy oddechu i świeżego powietrza. Potrzebujemy gór i śniegu – żeby odetchnąć i żeby odpocząć. Potrzebujemy pobyć z przyjaciółmi – żeby nie zwariować.
Jeżdżąc na desce wiesz, że na pierwszym miejscu jest bezpieczeństwo: twoje własne oraz troska o innych.


Z troski o nas wszystkich nie urządzamy w tym roku hucznej imprezy. Zapraszamy Was na filmy. Przyjdź w pojedynkę albo zabierz znajomych.
Trzy seanse w każdym z miast to ukłon w stronę tych, którzy obawiają się większych skupisk. Seanse nie będą długie. Nie będzie konkursów, przerw i wywiadów z zaproszonymi gośćmi.

Wierzymy, że wrócą czasy gdy tłoczyliśmy się na podłodze Kinoteki, przy wejściu zbijaliśmy piątki, w przerwach robiliśmy grupowe zdjęcia, wygłupialiśmy się podczas konkursów, nawiązywaliśmy znajomości i przyjaźnie.


Bądźmy radośni. Najcenniejszą lekcją z życia jest ta, że wszystko się zmienia.
To będzie wyjątkowy Winter. Wierzymy, że tylko raz. Bądźmy spokojni. Bądźmy wdzięczni.
Wkrótce zima. Snowboarding ??❤️


RERERTUAR:


? Absinthe Films – CHANNEL ZERO
(Szwajcaria, Świat)Kultowa, najdłużej działającej niezależna wytwórni snowboardowa na świecie. Słynna z prezentowania pełnego spektrum snowboardu: heliboarding, freeride, splitboard, street. Wyróżniają: ich epickie ujęcia, team składający się z najlepszych riderów z różnych zakątków świata, oraz to, że w każdym sezonie potrafią zrobić film lepszy niż poprzednio. Przedstawiamy 21 (sic!) film w ich dorobku. Niesamowicie świetny!
Dobrze zapowiada go już sam tytuł: „Każdy ma swoją definicję tego, czym jest kanał zero (channel zero), ale nie chodzi o telewizję, chodzi o stan umysłu, który pojawia się wtedy gdy masz bezpośredni kontakt z naturą. Ten kanał może ci się włączyć gdy najeżdżasz na skocznię albo surfujesz w głębokim śniegu lub gdy ruszasz w dół po długiej wspinaczce…”Występują:
Nils Mindnich, Wolfgang Nyvelt, Jeremy Jones, Ivika Jürgensen, Clemens Millauer, Jamie Lynn, Hans Mindnich, Garrett Warnick, Ylfa Rúnarsdóttir, Sam Klein, Chris Corning, Tom Tramnitz, Roope Tonteri, Johan Rosen, Skyler Gallardo, Estelle Pensiero, Joon Ivanov, Sammy Blaze

Zobacz zwiastun: https://youtu.be/AYiGdlz3OWY

? Jess Kimura – UNINVITED 3
(USA, Świat)
„Uninvited” to przyjęty z ogromnym entuzjazmem przez światową scenę snowboardową kilkuletni projekt filmowy promujący kobiecy snowboarding.
Jego pomysłodawczynią jest Jess Kimura – najbardziej wpływowa riderka młodego pokolenia, która skupiła wokół siebie ekipę utalentowanych, charyzmatycznych dziewczyn z całego świata.
Zapraszamy do kin na ostatnią część trylogii, choć – nie ukrywajmy – wszyscy mamy nadzieję, że kolejne części tego cyklu będą powstawać, bo oto doczekaliśmy się snowboardowych filmów w których dziewczyny prezentują poziom do tej pory pięknej płci nieosiągalny.
Dziewczyny, koniecznie zobaczcie ten film! Jess zrobiła Uninvited z porywu serca, by dać Wam prawdziwą moc.
„Dziękuję, że wasz festiwal wspiera to, co robimy. To sprawia, że dziewczyny czują się istotne. Nie tylko te, które możecie oglądać w filmie, ale i te, które przyjdą go oglądać, bo zobaczą, że wszystko jest dla nich osiągalne.”Występują: Darrah Reid, Henna Ikola, Nora Beck, Maggie Leon, Ylfa Runarsdottir, Naima Antolin, Kaleah Opal, Grace Warner, Alexis Roland, Miyon Yamaguchi, Taylor Elliott, Himari Takamori, Corrine Pasela, Tsukimi Sato i inne. Pierwszą część Uninvited wyświetlaliśmy w 2018 roku we Wrocławiu przed światową premierą. Zobacz jak było: https://www.instagram.com/p/BpzpBb1itT8/…

Występują: Darrah Reid, Henna Ikola, Nora Beck, Maggie Leon, Ylfa Runarsdottir, Naima Antolin, Kaleah Opal, Grace Warner, Alexis Roland, Miyon Yamaguchi, Taylor Elliott, Himari Takamori, Corrine Pasela, Tsukimi Sato i inne.

Zobacz zwiastun filmu : https://youtu.be/PJ_28PDobEM

? Pirate Movie Production „DRIVEN”
(Austria, Świat)Opis:Wyjątkowi, niepowtarzalni, najlepsi! Pirate Movie Production to ekipa snowboarderów i artystów, którzy stali się popularni już lata temu dzięki analogowemu filmowaniu i wplataniu w snowboardowe filmy innych elementów sztuk wizualnych. Wyróżnia ich dbałość o detale, niesamowicie przemyślane kady, kreatywny montaż i umiejętność kreowania magicznego klimatu. To ostatnie trudno opisać, ale wystarczy obejrzeć jakikolwiek z ich filmów, by z miejsca stać się oddanym fanem tej wytwórni.
Długo wzbraniali się przed przejściem na nagrywanie cyfrą, a gdy to się stało od razu ustanowili nowe standardy.
Jako pierwsi używali zaawansowanych kamer Red, dzięki którym ich zdjęcia wywołują ciarki. Dość szybko zostali zauważeni przez Red Bull Media House, a nawiązana współpraca zaowocowała filmami, które z miejsca weszły do kanonów snowboardowej kinematografii.
Zapraszamy na „Drive”. To 2- letni projekt filmowy, za sprawą którego doświadczysz cudu snowboardingu uprawianego w głębokim śniegu na Kamczatce, Hokkaido i w Chile.
Oglądając „Driven” poczujesz błogość i szczęście. Jakbyś leżał na najwygodniejszym materacy świata: białej, puszystej, delikatnej chmurze.Występują: Gigi Ruf, John Jackson, Victor Daviet, Manuel Diaz.

Zobacz jak powstawał film “Driven”:
https://youtu.be/DBXlp1EUhO0


?Adrian Smardz „NO PLACE LIKE HOME”Adrian Smardz to jeden z najlepszych polskich snowboardzistów uprawiających streetowy snowboarding. Jest sponsorowany przez topowe snowboardowe brandy, a to oznacza, że jest solidną firmą. Nas najbardziej cieszy jego upór i regularność: nie ma roku, żeby nie podniósł nam ciśnienia prezentując edit, w którym porywa się na coraz trudniejsze przeszkody, zachwycając jeszcze lepszym stylem.
Adrian jest tym ziomkiem, który usypuje najazd na raila gdy z nieba sypią pierwsze białe płatki i tym, który gasi światło, wożąc taczką śnieg, który topi się, ogłaszając późną wiosnę.
Przy okazji to super pozytywny gość, który służy radą młodym adeptom snowboardu i odpowiedzialny świeży tata: aby spędzić jak najwięcej czasu z synkiem większość ujęć do tegorocznego filmu nakręcił w okolicy swojego domu. Jego postawa to chcieć = móc. Fajnie mieć takiego idola ?


? MIASTA, KINA, DATY, GODZINY PROJEKCJI:

W każdym z miast odbędą się 3 seanse:10 grudnia (piątek) godz. 20:00
11 grudnia (sobota) godz. 20:00
12 grudnia (niedziela) godz. 16:00

Seanse odbywają się w wybranych kinach sieci HELIOS:

BIAŁYSTOK, ALFA
BIELSKO – BIAŁA
BYDGOSZCZ
GDAŃSK, FORUM
JELENIA GÓRA
KATOWICE
KIELCE
ŁÓDŹ
NOWY SĄCZ
OPOLE
LEGNICA
POZNAŃ
RZESZÓW, GALERIA
SZCZECIN, OUTLET PARK
WARSZAWA, BLUE CITY
WROCŁAW, MAGNOLIA


? BILETY:https://www.helios.pl

Po wejściu na stronę kina wybierz miasto, a następnie datę i godzinę seansu. Ceny biletów:33,90 zł w dniu sprzedaży
30,99 zł 1-7 dni przed imprezą
26,90 zł 8 dni przed imprezą
26,90 zł grupowy


? KONKURS:
Żeby wygrać bilety obserwuj nas na Instagramie: https://www.instagram.com/winterismylove/


? PARTNERZY:
Supersklep
Zapraszamy ❤️
Ariel, Marta, Bartek WINTER IS OUR LOVE
www.winterismylove.pl
Jeśli chcesz się zareklamować lub nawiązać współpracę wyślij email na adres: info@winterismylove.pl

https://fb.me/e/1WFoCkD0N

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *