Stimulus | SHREDBOTS snowboard movie

Shredbots Official jak zawsze zachwyca pięknymi kadrami i najlepszymi śnieżnymi miejscówkami. Nowa produkcja od jednej z najlepszych wytwórni filmów snowboardowych – “Stimulus”.

Masa świeżego puchu, świetne kadry i to co w zajawce najważniejsze – dzielenie jej z ziomkami. To właśnie nowy film “Stimulus” od Shredbots Official.

Shredbots Official: Stimulus

Materiał świeży jak śnieg który właśnie sypie (mam nadzieje, że za Twoim oknem również).

Nie wiem jak Ty, ale My mamy mega ochotę zadzwonić do ziomków, wyjść z domu, wsiąść na skuter (którego nie mamy) i ruszyć w góry, by sprawdzić gdzie puchu jest najwięcej. Ale miało być o nowym filmie.

Czterech przyjaciół, najlepsze puchowe ujęcia z sezonu. Pełna radość z zimy i snowboardu. Fantastyczne 15 minut zagłębienia się w zimowe marzenia. Dobra muzyka i fajne ujęcia. Wszystko to w “Stimulus” od Shredbots Official.

| Shredbots Official o “Stimulus”:

Mając ograniczony budżet i 15 dni zdjęć, Mentally Sound debiutuje w swoim pierwszym projekcie backcountry – STIMULUS. Ten film, prezentowany przez High Country Healing, podąża za rrider’ami, którzy szukają dobrych czasów i rozpoczynają nowy rozdział w ich karierze snowboardowej. Ponieważ ponad połowa budżetu jest finansowana przez zawodników, to ten projekt jest naprawdę o ich pasji i miłości do snowboardu.”

YouTube player

Data premiery: 25 listopada 2021
Produkcja: Shredbots Official
Czas: 15 min
Ocena: 7/10
A film by Jeff Urbahn, Adrew Hook


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.