Testy sprzętu SNOW EXPO 2022/23 Białka Tatrzańska

Mogłoby się wydawać, że Snow Expo to testy głównie dla narciarzy. Jednak w ubiegłym roku to nas, snowboardzistów, było więcej. Wybieramy się z ekipą żeby przetestować modele desek i wiązań przygotowane na ten sezon przez wiodące marki snowboardowe.

Snow Expo odbędzie się w nadchodzący weekend 17-18 grudnia na Kotelnicy w Białce Tatrzańskiej. Warunki sprzyjają, a większość tras jest stale naśnieżana. Niestety nie wszystkie koleje są aktywne, ale wiemy, że główne kanapy pod Kotelnicą są już uruchomione. Snowpark nie został jeszcze otwarty, ale nie ma co narzekać, bo prognoza zapowiada się pięknie. W sobotę impreza zaczyna się o 9:00 i trwa do 16:00, w niedzielę można testować od 9:00 do 15:00.

Co będzie można przetestować?

Burton

Na pewno słyszałeś o systemie Step On od Burtona. Jeżeli wahasz się, czy jest wart swojej ceny to przed Tobą idealna okazja. W trakcie testów będzie można objeździć wiązania i buty Step On. Poza tym na pewno pojawią się deski z fabryki Burton oraz klasyczne wiązania.

Więcej o wystawcy >> Burton

YouTube player

RIDE Snowboards

Przedstawiciele z Ride pojawią się ze swoimi deskami i wiązaniami. Szczególnie polecamy przetestować blaty z kolekcji Pig’ów – WarPig oraz TwinPig. O specyfice tych desek, i o tym co je wyróżnia najlepiej opowiadają chłopaki z temu:

Więcej o wystawcy >> Ride Snowboards

YouTube player

Bataleon

Kolejnym wartym odwiedzenia stoiskiem bez wątpienia jest Bataleon. Przetestujecie tam deski z unikalną technologią Triple Base Technology oraz ich nową linię wiązań. Zdecydowanie jest to ciekawy kąsek dla poszukiwaczy nowych rozwiązań technologicznych w snowboardzie. Poniżej mały wstęp do 3BT.

YouTube player

Wiązania Bataleon zapowiadają się równie ciekawie jak deski. Przyjrzeliśmy się ich ofercie, a najciekawsze informacje znajdziecie tutaj:

Więcej o wystawcy >> Bataleon

Poza wymienionymi wyżej wystawcami możemy się spodziewać stoisk firm: Dakine, Flux, Head, K2, Ride, Rome, Völkl.

Testy sprzętu to oczywiście nie tylko deski i wiązania. Wśród wystawców znajdziecie również GoPro, dzięki któremu będzie można przetestować kamery sportowe GoHero.

Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie wydarzenia >> snowexpo.pl


Zobacz także: Film “Ark” – Danny Davis i przyjaciele

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.