Szczęśliwa trzynastka OSCYP ‘a!

Po długim śnie zimowym, który z powodu pandemii przedłużył się o ponad rok, OSCYP Snowboard Contest ponownie powraca do Białki Tatrzańskiej!

OSCYP 2022

Po długim śnie zimowym, który z powodu pandemii przedłużył się o ponad rok, OSCYP Snowboard Contest ponownie powraca do Białki Tatrzańskiej!

Po konsultacjach z ośrodkiem Kotelnica data trzynastej edycji zawodów została potwierdzona na dzień 29 stycznia 2022 roku. Najlepsi reprezentanci i reprezentantki z polskiej sceny snowboardowej ponownie pokażą swoje umiejętności w pojedynku o tytuł najlepszego zawodnika podczas OSCYP Contest 2022!

OSCYP 2022

Ostatni weekend stycznia to okres ferii zimowych dla wielu regionów Polski. Właśnie dlatego data trzynastej edycji, najważniejszego wydarzenia w świecie polskiego snowboardingu, została ustalona w taki sposób, aby jak największa ilość miłośników sportów zimowych zobaczyć rywalizację na żywo.

OSCYP Contest zostanie ponownie zorganizowany na Kotelnicy w Białce Tatrzańskiej, jednym z najlepszych w Polsce stoków narciarskich. Impreza nie jest biletowana, a przy okazji za darmo można przetestować sprzęt od Burton Snowboards i spróbować oscypka grillowanego w snowboardowym stylu!

OSCYP 2022

OSCYP Contest to zawody snowboardowe z największym stażem na polskiej scenie. W ciągu kilkunastu lat przez zawody przewinęła się ścisła czołówka naszej lokalnej sceny. Zwycięzcy rywalizacji to zawodnicy i zawodniczki reprezentujący nasz kraj na arenie międzynarodowej.

Na liście startującej znajduje się między innymi były Olimpijczyk Michał Ligocki, a także Wojtek Pawlusiak, Tomek Wolak, Rafał Sypień, Kasia Rusin i wiele innych utalentowanych riderów z różnych stron świata.

OSCYP 2022

Oprócz samej rywalizacji, obok zbudowanych specjalnie skoczni i przeszkód, planowane jest stworzenie miasteczka snowboardowego, w ramach którego miłośnicy jazdy na desce mogą zrelaksować się przy muzyce serwowanej przez Red Bulla, sprawdzić nowości techniczne od Burton Snowboards, zrobić zdjęcie w Instagramowej strefie Radia CZWÓRKA, a także zasmakować specjałów z góralskiego grilla.

OSCYP 2022

Bądź częścią historii zajawki. Przyjedź w 29 stycznia do Białki Tatrzańskiej i zobacz na jakim poziomie jest obecnie polski snowboarding.

Więcej świeżych materiałów z OSCYP Snowboard Contest można znaleźć na oficjalnym fanpage’u – http://www.facebook.com/oscypsnowboardcontest

Tak było dwa lata temu 🙂

YouTube player

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.