Shred Egg jedzie na zawody do USA | Zrzutka dla Janka Jaromina

Janek Jaromin vel “Shred Egg” – podwójny Mistrz Polski we freestyle’u, 3 lata w kadrze narodowej, a teraz nominacja do Uniwersjady 2023 w Nowym Jorku. Teraz potrzebuje Twojej pomocy przed wyjazdem do USA.

Janek Jaromin, w środowisku sportowym znany też jako “jajko” albo “shred egg”. Na pewno kojarzycie go z wielu zawodów, jam’ów i imprez snowboardowych. W sezonie letnim łatwo go spotkać na wyciągu @wakeparkrueda. Teraz dostał nominację do Uniwersjady 2023.

Uniwersjada to Akademickie Igrzyska Zimowe, które w tym roku odbędą się 12 – 22 stycznia w Lake Placid W Nowym Jorku. Dla Janka to ogromna szansa i perspektywa prawdopodobnie największej dotychczas imprezy międzynarodowej w której może wziąć udział. Takie zawody jednak wymagają odpowiednich przygotowań i wielu godzin treningów. Właśnie dlatego Janek wystosował prośbę do swoich fanów i znajomych. Przeczytajcie sami:

Hej! Jestem Janek aka “jajko” i jeżdżę na desce od 12 lat.
W ciągu swojej kariery snowboardowej udało mi się zdobyć trochę osiągnięć i wyników – między innymi podwójne Mistrzostwo Polski we Freestyle-u, 3 letnia kadencja w kadrze narodowej, oraz nominacja do Uniwersjady w Lake Placid (NY) 2023 w Stanach Zjednoczonych.
To ostatnie jest bez przesady największą imprezą w moim życiu, i niepowtarzalną okazją do wybicia się na arenie międzynarodowej. Jednak moje finanse nie wystarczają na wszystkie elementy treningu przygotowawczego. Jednak nie mam zamiaru się poddać, dlatego proszę cię o wsparcie!
Ostatnio założyłem zrzutkę, która wypełni lukę finansową i pozwoli mi na porządny trening przed Uniwersjadą. Jeśli jesteś zainteresowany pomocą, dorzuć swoje symboliczne 5 zł. Jestem wdzięczny za każdą, nawet najmniejszą wpłatę – w końcu pomagasz mi spełnić marzenie o zostaniu najlepszym polskim snowboardzistą w historii! Dzięki za wszystko. Wesołych Świąt i pozdrawiam!

Zrzutka prosperuje całkiem nieźle, na swoim koncie społecznościowym “Jajko” z niedowierzaniem dziękuje wszystkim, dzięki którym już na dzień dzisiejszy udało się zebrać część potrzebnej sumy. Zapowiada, że już niedługo rozpocznie treningi za granicą przygotowujące do zawodów. Na Facebooku czy Instagramie Janka możecie śledzić na bieżąco jego postępy i aktualizacje treningowe przez wylotem do USA.

@shred_egg
FB: Janek Jaromin

Ty Też możesz pomóc!

Wspieramy młode talenty, szczególnie gdy ich aspiracją jest zostanie snowboardzistą znanym w skali światowej. Każda cegiełka się liczy i przybliża Janka do osiągnięcia celu. Poniżej znajdziecie link do oficjalnej zrzutki:


Zobacz także: Switchboard – od zera do PRO Jibbera

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.