SHOPS 1st Try 2023 | next season snowboard test

Austriackie Alpy, mnóstwo śniegu i jeszcze więcej sprzętu snowboardowego. Deski, wiązania, buty, ciuchy i akcesoria – a to wszystko w jednym miejscu, przez 3 dni! Już niedługo startuje event testowy nowego sprzętu snowboardowego specjalnie dla sklepów i dystrybutorów. Zobaczcie jak wygląda prawdziwy raj dla snowboardzisty.

SHOPS 1ST TRY to impreza testowa na śniegu wyłącznie dla sprzedawców snowboardowych z całej Europy. Celem wydarzenia jest danie właścicielom sklepów i kupującym możliwości przetestowania i porównania produktów na sezon 2023/24 przed napisaniem zamówień.
Inicjatorem wydarzenia są czołowe marki snowboardowe oraz boardsportowy magazyn biznesowy SOURCE. Koncepcja i organizacja SHOPS 1ST TRY realizowana jest przez jedną z wiodących europejskich agencji actionsport, monachijską Munchie Konsilium GmbH.

~Organizator SHOPS 1st Try

Już 22 stycznia rozpocznie się tegoroczna edycja Shops 1st Try – eventu testowego organizowanego specjalnie dla sklepów i dystrybutorów sprzętu zimowego. Biorą w nim udział przedstawiciele wielu brandów snowboardowych i sportowych przedstawiając swoje propozycje najnowszych nowości – czyli modeli dostępnych w sprzedaży w przyszłym sezonie.

Na wydarzenie wstęp mają osoby z zaproszeniami, które trafiają do oficjalnych dystrybutorów marek snowboardowych. Przez te 3 dni sklepy mają możliwość jako pierwsi zobaczyć i przetestować to, co w przyszłym sezonie trafi do sprzedaży. Dzięki temu w Waszych ulubionych sklepach znajdziecie na półkach wyselekcjonowany sprzęt i odzież, przetestowany i wybrany przez sprzedawców.

Z wiadomych (covidowych) przyczyn, w ostatnich latach wydarzenie było anulowane ze względu na obostrzenia panujące w wielu krajach. Ostatnie odbyło się w 2020 roku. Wystarczy szybkie spojrzenie na te zdjęcia, żeby zrozumieć, jak duża jest skala tego eventu.

Już samo uczestnictwo w testach powoduje niemałe emocje. My już nie możemy się doczekać. Poniżej na blogu możecie przeczytać relację z pierwszej ręki jak to jest pojawić się w takim miejscu.

Na miejscu naprawdę jest co oglądać. Wystawiające się firmy oferują praktycznie wszystko, co da się znaleźć w branży snowboardowej. Deski, wiązania, buty – ale to oczywiste. Poza tym kurtki, spodnie, rękawice, odzież termiczna, gogle, kaski, akcesoria. Wystarczy rzucić okiem na tegoroczną listę wystawców. Brzmi jak sklep ze słodyczami dla raiderów!

A ty? Chciałbyś pojawić się w takim miejscu?

A może chciałbyś coś przetestować?

Dajcie nam znać w komentarzach co znajduje się na Waszej liście snowboardowego ‘must have’. Może przetestujemy to właśnie dla Was.


Zobacz także: REMIND INSOLES | wkładki do butów snowboardowych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.