REMIND INSOLES | wkładki do butów snowboardowych

Jeżeli jesteś stałym bywalcem w snowparku to z pewnością wiesz, co to znaczy twarde lądowanie. Obecnie zarówno w wiązaniach jak i butach przykłada się dużą wagę do amortyzacji. Ale czasem to nie wystarcza. Wtedy na ratunek wkraczają wkładki REMIND INSOLES.

Duże kickery, zmrożony śnieg, twarde lądowania. Po intensywnej sesji na desce stopy potrafią boleć. To kwestia zmęczenia, wysiłku, i ciężaru, jaki przez te wszystkie godziny na śniegu spoczywa na naszych stopach. Gdy dodamy do tego ewentualne nieprawidłowe ułożenie stopy, bądź np. płaskostopie – ból potrafi zepsuć całą frajdę z jazdy.

Dlatego warto zapewnić odpowiednie wsparcie i amortyzację dla naszych stóp. W odpowiedzi na te potrzeby powstały wkładki Remind Insoles – aby wspierać sportowców i zadbać o ich komfort w butach, również snowboardowych.

Remind to mała firma z OGROMNĄ pasją. Znajduje się w San Diego w Kalifornii i Jackson Hole w Wyoming. Naszym celem jest tworzenie produktów najwyższej jakości jako bezbolesnego rozwiązania, które pomaga wspierać nasz codzienny styl życia i ogólne samopoczucie. Kochamy to, co robimy i jesteśmy oddani rozpowszechnianiu tego poprzez to dzieło, które nazywamy Remind. Bardzo dziękujemy za całą miłość i wsparcie!
                                                                                              ~ John Makens

Więcej informacji o historii znajdziecie na stronie producenta >> Remind Insoles

Wkładki Remind świetnie sprawdzą się w każdym typie obuwia, zarówno tego na co dzień i sportowego. Świetnie absorbują wstrząsy i impet uderzenia. Najczęściej wybierają je snowboardziści i skateboardziści. Wśród użytkowników i ambasadorów Remind Insoles znajdziemy takie nazwiska jak Travis Rice, John Jackson czy Chad Otterstorm. Wszystkich ambasadorów znajdziecie >>tutaj<<.

O produkcie:

Wkładki REMIND INSOLE zostały opracowane na podstawie ponad 35 lat praktyk biomechanicznych i biomedycznych wraz z testowaniem i zatwierdzaniem największych sportowców na świecie. Rezultatem są najlepsze wkładki ortopedyczne zwiększające wydajność na świecie. Nacisk kładziony jest na kluczowe aspekty: wyrównanie stóp i stawów, wsparcie zapobiegające urazom, amortyzacja, dopasowanie. […]
Nasze priorytety są proste i z przyjemnością pomożemy Ci poczuć się świetnie na nogach i robić to, co kochasz w swoim najwyższym potencjale.

WYRÓWNANIE, STABILNOŚĆ I RÓWNOWAGA

Dane pokazują korzyści dla wyrównania postawy, ułożenia stawów, zwiększenia siły i wytrzymałości. Zwiększone wsparcie łuku we wkładkach Remind może być wykorzystane do wykazania wzrostu stabilności w porównaniu z wkładkami dostępnymi na rynku i wkładkami konkurencji.

Wkładki Remind Insoles są lepsze na wszystkich poziomach i oferują najlepszą kombinację wsparcia łuku, amortyzacji i ogólnego komfortu. Remind Insoles wykazały również, że są najbardziej efektywne w wyrównaniu, stabilności i równowadze postury ciała.

Dla niedowiarków przedstawiamy filmik z testem, który świetnie obrazuje różnice pomiędzy różnymi wkładkami w kwestii pochłaniania wstrząsów. Daje do myślenia, prawda?

YouTube player

Gdzie można kupić wkładki w Polsce?

Wkładki Remind Insoles dostaniecie w wybranych sklepach internetowych:


Zobacz także: Uwaga: FAŁSZYWY SKLEP BURTON POLSKA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.