Uwaga: FAŁSZYWY SKLEP BURTON POLSKA

W internecie powstała fałszywa strona burtonpolska.pl. Domena nie należy do żadnego z oficjalnych dealerów marki Burton. Uwaga na oszustów.

Oficjalna strona Burton Snowboards Poland na swoim Facebooku poinformowała o fałszywej domenie podszywającej się pod sklep Burton. Sklep jest wydmuszką która kusi rabatami -75%. Burton zaznacza, że nie ma z tą domeną nic wspólnego i ostrzega przed robieniem tam zakupów.

Spodziewamy się, że zamówienia nigdy nie są realizowane, a cała strona ma na celu wyłudzenie pieniędzy.

Trzeba przyznać ze strona na pierwszy rzut oka jest dość dobrze zrobiona. Wygląda podobnie do oryginalnej. Jednak w ofercie posiada pełną rozmiarówkę produktów, a do tego w absurdalnie niskich cenach, niższych nawet o 75%. Płatności można dokonać tylko i wyłącznie za pomocą karty kredytowej, a domniemana przesyłka ma trwać 15-30 dni. Z daleka brzmi jak scam i oszustwo.

Z tego co nam wiadomo podobny proceder miał miejsce już w innych krajach, a oszust próbował się podszywać pod inne sklepy Burtona.

Oczywiście w środku sezonu tak duże okazje są praktycznie niemożliwe. Mamy nadzieję, że nikt nie naciął się na zrobienie tam zakupów i rozsyłamy informację dalej. Zapewne na dniach domena zostanie usunięta.

Uważajcie gdzie robicie zakupy – zachęcamy do korzystania z oficjalnych dystrybutorów i sprawdzonych sklepów snowboardowych.


Zobacz także: Slumber Party at The House of Reis | Lib Tech DIY Shred Park

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.