Imprezy z naszego podwórka

Choć pandemia w pełni to wszystko wskazuje na to, że aktywności na świeżym powietrzu nie zostaną objęte jakimiś ograniczeniami. No niby w styczniu ma być po 4 fali. Warto więc już zaplanować kilka weekendów.

22 stycznia 2022 X THIRTYTWO – JIBB JAM 2022 Forum przestrzenie Kraków. To już piąta edycja miejskiej imprezy snowboardowej JIBB JAM organizowanej przez Supersklep. Chyba jedyna impreza transmitowana na żywo. Warto wpaść szczególnie jeśli jesteś z Krakowa.

29 stycznia 2022 Oscyp Snowboard Contest XIII edycja (Kotelnica Białczańska) To z pewnością najbardziej widowiskowa impreza z duża pula nagród oraz możliwością spotkania najlepszych riderów.

5-6 marca 2022 Lib Tech Banked Slalom Kryncia Arena. Zawody dla pro i amatorów w slalomie z przeszkodami. Co roku poprzeczka idzie w górę i trasa w ostatnim sezonie była bardzo techniczna. Do tego jeśli jesteś kibicem to zawsze można po testować sprzęt ze stajni Mervina.

12-13 marca 2022 Brelok Banked Slalom Czarny Groń. Zawody organizowane przez Michała Ligockiego. Tutaj jedyna możliwość startu młodszych uczestników. Być może będą też dodatkowe atrakcje ale o tym pewnie dowiemy się bliżej daty imprezy.

Jeśli dowiemy się o innych imprezach, damy wam znać! Czy jest jakaś snowboardowa impreza, którą tu pominęliśmy? Dajcie nam znać w komentarzach gdzie się wybieracie tej zimy 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *