Imprezy snowboardowe z naszego podwórka

Przegląd imprez, eventów, wydarzeń i zawodów odbywających się w naszych rodzimych stronach. Już dziś zapisz sobie termin na najciekawsze imprezy snowboardowe!

Choć pandemia w pełni to wszystko wskazuje na to, że aktywności na świeżym powietrzu nie zostaną objęte jakimiś ograniczeniami. Teoretycznie mówi się, że w styczniu ma być po 4 fali. Warto więc już teraz zaplanować kilka weekendów i odwiedzić imprezy snowboardowe w naszych polskich górach.

oscyp contest 2022 - imprezy snowboardowe

22 stycznia 2022

SUPERSKLEP X THIRTYTWO – JIBB JAM 2022 | Forum przestrzenie, Kraków

To już piąta edycja miejskiej imprezy snowboardowej JIBB JAM organizowanej przez Supersklep. Chyba jedyna impreza transmitowana na żywo. Warto wpaść, szczególnie jeśli jesteś z Krakowa. Najlepsze railowe tricki i mocni zawodnicy, w samym środku miasta.


29 stycznia 2022

Oscyp Snowboard Contest XIII | Kotelnica, Białka Tatrzańska

To z pewnością najbardziej widowiskowa impreza z duża pula nagród oraz możliwością spotkania najlepszych riderów.

https://youtube.com/watch?v=qrUsL36D6Vk

5-6 marca 2022

Lib Tech Banked Slalom | Słotwiny Arena, Krynica Górska

Zawody dla pro i amatorów w slalomie z przeszkodami. Co roku poprzeczka idzie w górę i trasa w ostatnim sezonie była bardzo techniczna. Do tego jeśli jesteś kibicem to zawsze można po testować sprzęt ze stajni Mervina.


12-13 marca 2022

Brelok Banked Slalom | Czarny Groń

Zawody organizowane przez Michała Ligockiego. Tutaj jedyna możliwość startu młodszych uczestników. Być może będą też dodatkowe atrakcje ale o tym pewnie dowiemy się bliżej daty imprezy.


Jeśli dowiemy się o innych eventach, damy wam znać! Czy jest jakaś snowboardowa impreza, którą tu pominęliśmy? Dajcie nam znać w komentarzach gdzie się wybieracie tej zimy 🙂


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.