Flux wchodzi w system Burtona Step ON

Wiązania na razie ukażą się tylko na rynku Japońskim. Będą dwa modele, cenowo właściwie zbliżone do tego, co oferuje Burton czyli 280 Euro i 420 Euro. Wiązania będą dwukolorowe – jak na zdjęciu powyżej. Wygląda to bardzo obiecująco, gdyż widać tutaj japońskie podejście do samego wykończenia. Udostępnienie patentu przez Burtona tak naprawdę jest kolejnym krokiem ku upowszechnieniu się tego systemu w przyszłości.

Przegląd „Wiązań FLUX DS STEP ON ®”
Nowy model „Wiązania FLUX DS STEP ON ®”, który ukazał się jesienią, jest skierowany do osób w wieku 20 i 30 lat, które lubią styl parkowy. Oparte na modelu „STEP ON® Re: Flex” firmy Burton. Wyposażone są w sztywną wkładkę „FootOn”. Istnieją dwie linie projektów, główny model standardowy „STD” i ostry projekt „SDR”.

Wykorzystuje technologię „STEP ON®” firmy Burton, która umożliwia zakładanie i zdejmowanie butów jednym dotknięciem, tak jak na nartach.
Ma amortyzację niezbędną do jazdy i wkładkę „FootOn” FLUX, która zapobiega utknięciu śniegu między butami a wiązaniem.
„STD” „SDR” Oba mają stylowy lewy i prawy kolor, różniący się designem.

„STEP ON®” ma charakterystyczny dla FLUX efektowny design, który dodaje mu do wyglądu.

„STEP ON®” to system butów i wiązań Burton, który umożliwia mocowanie wiązania i butów bez pasków oraz łatwe mocowanie i wypinanie się z deski.

Po partnerstwie licencyjnym „STEP ON®” z „DC Shoes” w styczniu 2019 r. i „Nitro Snowboards” w grudniu 2021 r. „FLUX” będzie pierwszym partnerem sygnowanym przez Burtona, a jego wydanie rozpocznie się na rynku w Japonii.

„FLUX” to marka snowboardowa, która powstała 1992 roku. Chociaż jest to marka z Japonii, która jest rzadkością w branży, wielu riderów w Europie i Stanach Zjednoczonych, sympatyzuje z osiągami i komfortem. W tym roku obchodzi 30 rocznicę.

Dzięki temu partnerstwu „FLUX” ma nową linię wiązań „STEP ON®” i opracował model, który umożliwia wygodne i modnymi style, takie jak „Ground Trick (Gratri)” i „Park Style”.

Podobnie jak ze wzrostem automatycznych rozwiązań w przemyśle samochodowym, przewidujemy wzrost liczby użytkowników wygodnych wiązań „STEP ON®” w przyszłości. System, który jest bardzo wygodny dla snowboardzistów, jest udostępniany ponad granicami firm i marek, aby umożliwić większej liczbie osób korzystanie ze snowboardu w przystępny sposób.

O wiązaniach FLUX
Stworzony w 1992 roku z koncepcją „najlepszego wiązania dla japońskiej stopy”.

Wykorzystując technologię formowania żywicy i projektowania, zapewniliśmy wydajność i komfort, które zadowolą snowboardzistów w Japonii i za granicą. Obecnie na świecie jest tylko kilka marek snowboardowych, które są w tej samej formie od ponad 30 lat. Będziemy nadal podejmować różne wyzwania i nadal przedstawiać nowe propozycje.

FLUX oficjalna strona

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.