Flux wchodzi w system Burtona Step ON

Sytem Step On kojarzy się głównie z Burtonem. Flux goni technologię i wprowadza wiązania z system szybkiego wpinania.

Wiązania na razie ukażą się tylko na rynku Japońskim. Będą dwa modele, cenowo właściwie zbliżone do tego, co oferuje Burton – 280 i 420 Euro. Wiązania będą dwukolorowe – jak na zdjęciu powyżej. Wygląda to bardzo obiecująco, gdyż widać tutaj japońskie podejście do samego wykończenia. Udostępnienie patentu przez Burtona tak naprawdę jest kolejnym krokiem ku upowszechnieniu się tego systemu w przyszłości.

Przegląd „Wiązań FLUX DS STEP ON ®”


Nowy model FLUX DS STEP ON®, który ukazał się jesienią, jest skierowany do młodych snowboardzistów, którzy lubią styl parkowy. Oparte na modelu STEP ON® Re: Flex firmy Burton. Wyposażone są w sztywną wkładkę „FootOn”. Istnieją dwie linie projektów, główny model „STD” i projekt „SDR”.

Wykorzystuje technologię STEP ON® firmy Burton, która umożliwia zakładanie i zdejmowanie butów jednym dotknięciem, tak jak na nartach. Posiada amortyzację niezbędną do jazdy i wkładkę FootOn FLUX, która zapobiega utknięciu śniegu między butami a wiązaniem.
Oba modele mają stylowy odrębny lewy i prawy kolor, różniący się designem.

Po partnerstwie licencyjnym STEP ON® z DC Shoes w styczniu 2019 r. i Nitro Snowboards w grudniu 2021 r. FLUX będzie pierwszym partnerem sygnowanym przez Burtona, a jego wydanie rozpocznie się na rynku w Japonii.

FLUX to marka snowboardowa, która powstała 1992 roku. Chociaż jest to marka z Japonii, która jest rzadkością w branży, wielu riderów w Europie i Stanach Zjednoczonych, sympatyzuje z osiągami i komfortem. W tym roku obchodzi 30 rocznicę.

Podobnie jak ze wzrostem automatycznych rozwiązań w przemyśle samochodowym, przewidujemy wzrost liczby użytkowników wygodnych wiązań STEP ON® w przyszłości. System, który jest bardzo wygodny dla snowboardzistów, jest udostępniany ponad granicami firm i marek, aby umożliwić większej liczbie osób korzystanie ze snowboardu w przystępny sposób.

O wiązaniach FLUX

Stworzony w 1992 roku z koncepcją “najlepszego wiązania dla japońskiej stopy”.

Wykorzystując technologię formowania żywicy i projektowania, zapewniliśmy wydajność i komfort, które zadowolą snowboardzistów w Japonii i za granicą. Obecnie na świecie jest tylko kilka marek snowboardowych, które są w tej samej formie od ponad 30 lat. Będziemy nadal podejmować różne wyzwania i nadal przedstawiać nowe propozycje.

Więcej informacji na stronie producenta >> FLUX


Zobacz także: Clash of Teams x Czarny Groń 2022

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.