Czarny Groń: Legendarny PRZEJAZD PRZEZ KNAJPĘ 2023

W USA co roku skaczą w żleb w Jackson Hole, a my w Polsce skaczemy przez knajpę w Czarnym Groniu. Niedługo kolejna edycja legendarnych zawodów.

W Jakson Hole w USA mają zawody polegające na skoku w żleb. A my w Polsce dzięki Grupie Pingwina mamy zawody polegające na przejedzie przez knajpę i skoku z balkonu.

przejazd przez knajpę

Pomysł pojawił się już stosunkowo dawno, pierwsze nagranie takiej akcji mogliśmy obejrzeć w filmie DC z 2005 roku. Cofamy się w czasie o prawie 20 lat gdzie w produkcji “Mtn Lab” chłopaki stworzyli ‘konstrukcję’ wykorzystując długiego boxa, najazd ze śniegu i … kawałek podłogi w salonie Kena Blocka.

YouTube player

Czarny Groń: Przejazd Przez Knajpę

Na Czarnym Groniu to już legendarna impreza. Co roku ku uciesze publiczności najlepsi raiderzy uskuteczniają loty przez knajpę. Jest sporo zabawy, emocji ale też ducha rywalizacji. W końcu walka nie jest o nic – w zawodach można wygrać nagrody pieniężne oraz gifty rzeczowe.

O wydarzeniu od organizatorów:
Najbardziej zwariowana impreza nadchodzącej zimy.

Także w tym roku freestylowe Ziomeczki nie zwalniamy tempa i jeszcze raz i jeszcze grubiej ogarniamy Jam w parku oraz loty przez knajpę!

Rok 2023 stoi pod znakiem pełnej wiksy, szybkie basy i adidasy! Park opanują najlepsi zaproszeni riderzy jak kraj cały długi i szeroki, chociaż dzikie karty z zapisów open też mają o co walczyć bo do zgarnięcia będzie żywa gotówa!

Wieczorem? Wieczorem skoki przez Knajpę i wspólne wydawanie pieniędzy za barem! Masz plany na 18 lutego? Nam się wydaje że już masz!

~organizator Czarny Groń
przejazd przez knajpe

Co zrobić, żeby dostać się na zawody?

Dzień zaczyna się od luźnego Jam Session w którym każda freestylowa dusza może się popisać swoimi trickami i zaimponować sędziom. Warto się postarać, bo za najlepsze ewolucje przewidziano gotówkę i nagrody rzeczowe.

Oprócz nagród będzie można zawalczyć o dziką kartę na przejazd przez knajpę, który tradycyjnie odbywa się po zmroku zaraz po Jamie. Wezmą w nim udział najlepsi, wybrani przez sędziów podczas konkurencji freestyle’owej. Ewolucje będą oceniane osobno w trzech kategoriach: MAN SNOWBOARD, WOMAN SNOWBOARD, FREESKI.

przejazd przez knajpę

Na skok z balkonu będzie można załapać się w jeszcze jeden sposób. Wystarczy wrzucić na Instagrama film prezentujący twoje umiejętności oznaczając @Tiger_Snowpark_CzarnyGroń @CzarnyGroń @grupapingwina oraz tagując #KNAJPA2023. Wszystkie chwyty dozwolone, aby zaimponować sędziom i otrzymać swoją dziką kartę.

Wiecej informacji znajdziecie na wydarzeniu na Facebook’u tutaj:


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.