Brelok Banked Slalom 2023 | 11-12 marca

Kolejna edycja tych wspaniałych i wesołych zawodów snowboardowych zbliża się wielkimi krokami. Przyjedź do Czarnego Gronia ścigać się z nami o tytuł najszybszego snowboardzisty w kraju

brelok banked slalom

Drugi weekend marca stoi pod znakiem Breloka. A właściwie Brelok Banked Slalom, czyli coroczna impreza podczas której odbywają się zawody slalomowe organizowane przez Michała Ligockiego. Klasycznie contest odbędzie się na stoku Czarny Groń.

Oto teaser od organizatorów:

W luźniej i przyjacielskiej atmosferze ścigamy się po torze pełnym band, muld i innych ciekawych przeszkód. Wszystko to przygotowane przez bardzo kreatywnych i precyzyjnych szejperów TIGER Snowpark ~ Czarny Groń

Do wygrania wiele cennych nagród od naszych sponsorów i partnerów w tym m.in. nasze legendarne limitowane #bbsdeck od Switch Boards. Na #BBS każdy snowboarder będzie miał super czas na śniegu i możliwość zmierzenia się ze swoimi koleżankami i kolegami czy najlepszymi polskimi snowboarderami.

Kategorie Brelok Banked Slalom 2023

11.03.2023 rozegrana zostanie kategoria – AMATOR– kobiety i mężczyźni ur. 2006r i starsi (osoby które nigdy nie były sponsorowane i nie posiadały w swojej karierze licencji zawodniczej)


12.03.2023 rozegrane zostaną takie kategorie:
1. DZIECI (ROOKIES) to: dziewczyny i chłopcy (urodzeni w roku 2013-2016)

2. JUNIOR to: dziewczyny i chłopcy urodzeni w roku 2007-2012 ( juniorzy mogą mieć sponsorów)

3. OPEN / PRO – kobiety i mężczyźni, mogą startować praktycznie wszyscy – osoby sponsorowane, kadra, olimpijczycy, i Ci co kiedyś startowali w oficjalnych zawodach w których wymagana jest licencja itd… W kategorii OPEN / PRO również mogą wystartować amatorzy by sprawdzić się z najlepszymi riderami naszego kraju, a może ich pokonać?

4. PARASNOWBOARD – osoby niepełnosprawne, ze schorzeniami narządu ruchu, oraz niedowidzące i niewidome z przyznaną klasą.

YouTube player

Więcej informacji, formularz zapisów i regulamin zawodów znajdziecie na stronie wydarzenia na Facebook’u:

#BBS

brelok banked slalom
Fotorelacja ubiegłych edycji BBS
brelok banked slalom

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.