VÁMONOS!

Premiera nowego filmu od teamu Nitro już 15 listopada o 20:00 na YouTubie!


“Krótki film oparty na przygodach zespołu Nitro na snowboardzie. Snowboardziści będą jeździć na snowboardzie, przyjaciele będą się śmiać, przygody będą inspirować, nawet gdy będzie szaleć.

W końcu nie postanowiliśmy zebrać kolekcji najlepszych trików naszych zespołów ani najfajniejszych wibracji, postanowiliśmy razem wyjść na snowboard i mieć jak najwięcej zabawy. Miniony sezon w żadnym wypadku nie był zwykłym rokiem i nie jest to przeciętny film o snowboardzie.”


I po obejrzeniu filmu trudno dodać coś więcej. Bo każdy znajdzie tu coś dla siebie. Na szczęście jest to wszystko fajnie poskładane. Street, Freeride, Snowpark, Jazdę na wydmach, Split no i to co lubimy czyli gleby. No może cześć z nas.

Ja zdecydowanie bardziej doceniam jazdę na jakieś przeszkodzie gdy widzę też wcześniejsze ujęcia nieudanych prób. Bo trudno czasami ocenić jak trudna to sprawa gdy sam tego nie robisz.


Po obejrzeniu filmu na pewno też się nabiera ochoty aby wsiąść do kampera i ruszyć odkrywać zimowy świat. Bo z pewnością jest to takie samo wyzwanie jak wejście na jakiś odludny szczyt ruszając przed świtem.
Podoba mi się też w filmie udana próba tego co w snowboardzie najważniejsze to radość jaką daje jazda z przyjaciółmi.


Data premiery: 15 listopada 2021
Produkcja: Karsten Boysen
Czas: 30 min
Ocena: 6/10

A film by Karsten Boysen

Music scored by Yves Ardelt

Additional filming by Justin Meyer, Kristoffer Fahlgren, Knut Eliassen, Sebastian, Jeff Richards

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *