VÁMONOS! | snowboard movie by NITRO

NITRO “Vámonos”: Nie jest to przeciętny film snowboardowy. Snowboardziści będą jeździć na snowboardzie, przyjaciele będą się śmiać, przygody będą inspirować, nawet gdy wszystko stanie się szalone.

Vámonos

“[Vámonos]: Nie jest to przeciętny film snowboardowy.

Snowboardziści będą jeździć na snowboardzie, przyjaciele będą się śmiać, przygody będą inspirować, nawet gdy wszystko stanie się szalone.

Ten krótki film jest migawką tego, jak zespół Nitro kontynuował swoje niekończące się poszukiwania puchu, railsów, parków, przyjaciół, śmiechu i chwilowych przygód podczas minionej zimy pełnej chaosu. Świat ciągle się zmienia, ale pasja snowboardzisty do jazdy jest zawsze stała – bez względu na to, gdzie mieszkasz.

Ekipa udała się do miejsc, które były otwarte na podróżowanie z szacunku dla sytuacji na świecie, poprzez nawigację jak snowboardzista, przygód było mnóstwo – przygoda RV przez Alpy, Off-Roadowa podróż przez pustynie i góry Ameryki Zachodniej, wysokogórskie wyprawy na lodowce, 100-milowa przygoda na skuterach śnieżnych przez najbardziej odległe tereny BC, zaśnieżone ulice Sztokholmu, Szwecja, i wiele więcej… Przygody to jedno, ale skupiamy się na dobrych chwilach, śmiechu i przyjaźniach, które powstały i wzmocniły się po drodze.

Vámonos
Vámonos
Vámonos

Data premiery: 15 listopada 2021
Produkcja: Karsten Boysen
Czas: 30 minut
Ocena: 6/10

Odwiedź stronę NITRO:

Vámonos

NITRO | 30:02 min

YouTube player

Po obejrzeniu filmu trudno dodać coś więcej. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Wszystko elegancko trzyma się tutaj kupy; Street, freeride, snowpark, jazda na wydmach, split no i to co lubimy – czyli gleby (no, może lubimy oglądać).

Zdecydowanie najbardziej doceniam jazdę na przeszkodach, gdy widzę też wcześniejsze ujęcia nieudanych prób. Czasami ciężko jest ocenić poziom trudności gdy sam nie masz takiego doświadczenia.

Po seansie od razu nabiera się ochoty aby wsiąść do kampera i ruszyć odkrywać zimowy świat. To, czym ujął mnie ten film to to, co w snowboardzie najważniejsze – radość jaką daje jazda z przyjaciółmi.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.