“Townie” snowboard edit | team Bookclub

Gotowi na edity streetowe sezonu 2022? My jak najbardziej tak! Film “Townie” został nakręcony przez Parrish Issacs i mamy w nim możliwość zobaczenia jak radzi sobie nowa członkini teamu Ride – Savannah Shinske.

Nie wiem jak was, ale mnie takie edity streetowe nakręcają najbardziej ze wszystkich akcji snowboardowych. Jestem fanką niskobudżetowych produkcji, głównie dlatego, że oddają one perfekcyjnie surowość i autentyczność snowboardingu. “Townie” jest świetnym przykładem.

townie snowboard edit od bookclub

Nie ciężko więc zgadnąć, że seans przesiedziałam z bananem na twarzy, bo te klipy były mi osobiście bliskie – świetnie jest widzieć młodych ziomków, którzy w swojej ekipie wspierają się i dzielą wspólną zajawką, mimo tego, że momentami między liśćmi leży wręcz symboliczna ilość śniegu.

townie snowboard edit od bookclub
townie snowboard edit od bookclub

Seans “Townie” dał mi dużo pomysłów na to jakie elementy przestrzeni miejskiej będę chciała wykorzystać w nadchodzącym sezonie. Myślę, że z klipów można zaczerpnąć sporo inspiracji.

Nie ukrywam, że od dwóch miesięcy chodzę po swoim mieście i obczajam najlepsze spoty, żeby być w pełnej gotowości na nadchodzącą zimę. Czekam z niecierpliwością na pierwszy opad, a jak tylko spadnie pierwszy centymetr, mam nadzieję wyciągnąć dechę na ulice niczym team Bookclub.

Riderzy jeżdżą w filmie głównie na deskach Ride Zero i Benchwarmer.

edit snowboardowy Townie/ plakat filmowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.