Totalny RESET – zajawka i nie tylko snowboard!

Po ponad roku napiętej światowej sytuacji… sami wiecie dlaczego… Po ponad roku odcięcia nas od innych ludzi, wszyscy potrzebujemy RESETU. Tu z pomocą i swoim pomysłem przychodzi nam obraz filmowy o właśnie takim tytule.

Zakątki od Koła Podbiegunowego aż po Francuską Polinezję widziane oczami ekstremalnych sportowców. Na ekranie zobaczymy wyczyny Davide Carrera (Free Diving), Kristera Kopala (Snowboard), Nikolai Schirmera (narty), Jamie Lee i Malachi Templetona (Speed Fly), Matahiego Drolleta, Vahine Fierro, Lorenzo Avvenentia i Tikanui Smitha (Foil surfing).

Postacie pełne charyzmy okraszonej dozą szaleństwa dzielą wspólną filozofię życiową: zajawka na ekstremalne sporty w otoczeniu i głębokim połączaniu z matka naturą.

Film zrealizowany z dużym rozmachem i przygotowany specjalnie na srebrny ekran. Powalająca jakość obrazu o rozdzielczości 4K i dźwięku w technologi Dolby Surround 7.1 oraz hipnotyzująca muzyka Jorisa Voorna, pokażą najdrobniejsze szczegóły egzotycznych lokacji elektryzując odpowiednim dźwiękiem.

Ten dokument przyniesie wam i nam odrobinę oddechu i pozytywnych wibracji. To otwarcie na oścież okna za którym czeka na nas świeże powietrze, którego tak potrzebujemy.

Pokazy startują 22 lipca w dużych i mniejszych miastach. Lista kin na oficjalniej stronie:

https://www.reset.film/tickets/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *