“Here N There” | surf, skate i snow w 24h

“Here N There to film dokumentalny o ekipie, która postanowiła zrobić polskiego hattricka w 1 dzień. Wszystko co zobaczycie w tym filmie to “miąższ” wyciśnięty z 24h naszej soczystej wyprawy”

Kadr z filmu Here N There - Tu i Tam

Nie wiem czy się orientujecie, ale na świecie jest całkiem sporo miejsc gdzie jednego dnia można pośmigać na desce, a później pójść na surfing…

Oczywiście gdy się o nich dowiadujesz, od razu chciałbyś zaliczyć taką atrakcje. A może tylko ja tak tylko mam? Chyba nie; skoro o takiej akcji powstał film (na który musimy niestety poczekać) to znaczy, że ze mną wszystko w porządku. Zobaczcie zapowiedź “Here N There”.

Tu i Tam to film dokumentalny o ekipie, która postanowiła zrobić polskiego Hattricka w 1 dzień. Akcja dzieje się w ciągłym biegu, bo powodzenie tej misji zależało głównie od tego czy zdążymy…

Nie ma tutaj “ustawianych” ujęć, wszystko co zobaczycie w tym filmie to “miąsz” wycieśnięty z 24h naszej soczystej wyprawy, która miała miejsce 16 kwietnia 2021 roku.
~Roger Wanke

DREAM TEAM: Kuba Wolak, Kuba Kuzia, Mateusz Zielonka, Janek Korycki, Filip Wilczyński, Maciek Misztal, Piotrek Drzastwa, Roger Wanke, Szymon Rzankowski

W Polsce takie osiągnięcie byłoby sporym wyzwaniem, ale w Hiszpanii, czy Nowej Zelandii brzmi to już całkiem wykonalnie. Teaser filmu przedstawia się bardzo interesująco, warto obejrzeć!

YouTube player

Niestety na premierę filmu trzeba jeszcze chwilę poczekać. Oficjalna projekcja odbędzie się w Chałupach na kempingu Chałupy 6; 16 lipca o 21:00.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.