Swatch Nines 2023 | Schilthorn, Szwajcaria

Swatch Nines 2023: A playground for human talents. Oszałamiające ewolucje na tle ikonicznych szwajcarskich szczytów górskich. Najlepsi sportowcy w najlepszym snowparku, jaki można sobie wyobrazić.

Swatch Nines 2023 : Schilthorn

Firma Swatch Nines powstała jako antagonista względem tradycyjnych konkursów, jako plac zabaw dla sportowców, aby mogli się rozwijać w najbezpieczniejszy i najlepszy możliwy sposób. A wszystko to przy udziale najlepszych filmowców i fotografów. Profesjonalni narciarze i snowboardziści w zimie, jak również profesjonalni rowerzyści górscy w lecie są częścią Swatch Nines ze względu na unikalny format, zmieniający założenia miejsca zawodów i wysokiej klasy produkcję medialną.


Szczyty Eiger, Mönch i Jungfrau wysokich Alp Berneńskich stworzą niezwykłe tło dla filmów i zdjęć z udziałem gwiazd sportu oraz rodzących się talentów, wyruszających na stok, by dać wyraz nieposkromionej kreatywności. Wisienką na torcie była sobota, dzień dla publiczności, kiedy wszyscy chętni będą mieli możliwość na własne oczy zobaczyć ewolucję, jaka dokonuje się w sportach zimowych.

Impreza odbyła się w ubiegłym tygodniu od 17 do 22 kwietnia 2023.

Swatch Nines 2023 : Schilthorn

ZOBACZ GALERIĘ: SWATCH NINES 2023

WSPÓLNY PROJEKT I CAŁKOWICIE NOWY SKATEPARK

Tegoroczna impreza Swatch Nines jest przykładem współpracy, podczas której sportowcy Swatch Proteam i inni zawodnicy połączyli siły z ekspertami od budowy toru i architektami, aby stworzyć innowacyjne przeszkody.

sc01_23_SwatchNines_Construction_6
sc01_23_SwatchNines_Construction_5
sc01_23_SwatchNines_Construction_1
sc01_23_SwatchNines_Construction_3
sc01_23_SwatchNines_Construction_4
previous arrow
next arrow

W efekcie powstał najnowocześniejszy snow park, który rzuci sportowcom nowe wyzwania, pobudzając ich do niezwykłej kreatywności i umożliwiając sportowy rozwój. Niecierpliwie wyczekiwany w 2023 roku tor wynosi organiczne kształty i futurystyczne linie na nowy poziom, proponując skocznie z progami skierowanymi we wszystkich kierunkach, umożliwiającymi ekscytujące występy grupowe.

Swatch Nines 2023 : Schilthorn

Niżej znajdują się nowatorskie przeszkody, takie jak tunele i półkule, otaczające niesamowity Swatch Nines Skate Bowl i zachęcające sportowców do odkrywania nowych tras przejazdu i dowolnego łączenia ewolucji. Pełną wizualizację toru Swatch Nines obejrzeć można na YouTube oraz Instagramie.

Swatch Nines 2023 : Schilthorn
Swatch Nines 2023 : Schilthorn

MISTRZOWIE SPORTÓW ZIMOWYCH I NIE TYLKO, Z CAŁEGO ŚWIATA

Swatch Proteam silnie zaznaczy swoją obecność dzięki plejadzie sportowców z całego świata. Na śnieżnym torze zobaczymy szwajcarskiego snowboardzistę Pata Burgenera, kanadyjską snowboardzistkę Laurie Blouin, szwajcarskiego narciarza Nico Vuigniera oraz kanadyjskiego narciarza Maxa Moffata.

Swatch Nines 2023 : Schilthorn

Na Swatch Nines Skate Bowl spodziewamy się niezwykłych wyczynów ze strony kanadyjskiego skateboardzisty Andy’ego Andersona, brytyjskiego kolarza górskiego Sama Pilgrima oraz francuskiego mistrza flatland BMX Matthiasa Dandois. Podczas wyjątkowego wyzwania skate bowl planowane są także niespodzianki ze strony innych gwiazd, które zdecydują się na udział i zabawę na alpejskim stoku!

Swatch Nines 2023 : Schilthorn

SWATCH NINES 2023 NA RED BULL TV

The Nines charakteryzuje się bardzo fajną cechą – od budowy aż po finał ekipie towarzyszą profesjonalne ekipy filmowe i świetni operatorzy obiektywów. Efektem tego jest piękny i obszerny materiał z relacji imprezy, budowy parku, najlepszych ewolucji, rozmów z uczestnikami i wszystkiego, co tylko miało miejsce dookoła. Aż miło się ogląda!

Dlatego warto zajrzeć na Red Bull TV, gdzie zobaczycie pełne relacje i galerie foto oraz na stronę organizatora The Nines.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.