Przedpremierowy pokaz | BONECRUSHER | RADAR

Szybki rzut oka na nowości filmowe wyprodukowane przez Twoich dwóch ulubieńców: ThirtyTwo i Ride Snowboards. Zobaczcie teasery, bo jest na co popatrzeć. Przedstawiamy dwie nowe produkcje: “Bonecrusher” i “Radar”.

Cieszymy się jak dzieci na myśl o nowych produkcjach, bo kto nie lubi premierowych seansów? A tym bardziej snowboardowych. A jak do tego okazuje się, że ThirtyTwo Polska wraz ze sponsorami przygotowała coś specjalnie na tą okazję… Doczytaj do końca!

Szybki rzut oka na nowości filmowe wyprodukowane przez Twoich dwóch ulubieńców: ThirtyTwo i Ride Snowboards. Bonecrusher i Radar już niedługo na ekranach.

Przedpremierowe seanse w Krakowie i Warszawie | 3-4.11.2023


ThirtyTwo zorganizowało prawdziwą ucztę dla snowboardowych kinomaniaków. We współpracy z Ride Snowboards i Shred For Life zorganizowało specjalne przedpremierowe seanse wspierane przez najlepsze sklepy snowboardowe : Boardslide.pl (krk) oraz Snowboardshop.pl (wwa).

Podczas eventu będziecie mogli obejrzeć “BONECRUSHER” i “RADAR” przedpremierowo jako pierwsi! A do tego szykują się specjalne nagrody od sponsorów które zostaną rozlosowane wśród uczestników. Takiej okazji nie możesz przegapić! Wspominaliśmy już, że udział jest całkowicie DARMOWY?

Seanse odbędą się 3 i 4 listopada w wybranych lokalizacjach w Warszawie i Krakowie.

Nie czekaj dłużej i wbijaj na wydarzenie w swoim mieście:

SPONSORZY:


ZWIASTUNY

BONECRUSHER | ThirtyTwo


Nazwa mówi sama za siebie. ThirtyTwo przedstawia nowy film “Bonecrusher”, który realnie ukazuje piękno street-snowboardingu. Klipy nagrano w Finlandii oraz w Stanach Zjednoczonych na ulicach i w górach Waszyngtonu, Minnesoty, Utah i Kalifornii. Ta ekipa nie powstrzyma się przed niczym!

W filmie wystąpili Austin Vizz, Toni Kerkela, Phil Hansen i Pat Fava. Pojawiają się także Zeb Powell, Joey Fava, Bode Merrill i Scott Stevens.

Film/montaż: Jeff Heit

Data oficjalnej premiery: 20 listopad 2023 (online na kanale YT)

YouTube player

RADAR | Ride Snowboards


Ekipa Ride wrzuciła na celownik swoich ośmiu najlepszych Europejskich riderów. W ten sposób powstał film”Radar” w iście Europejskim wydaniu – klipy nagrywane były w Estonii, Rumunii, Francji i Włoszech.

Występują Dario Burch, Kristian Skjømming, Mikko Rehnberg, Louis Labertrande, Jonathan Begley, Pierre Scafidi, Wouter Groot i Nicolas Palladio.

Reżyseria: Brust Studio. Nakręcone przez Guillaume Sturma, Lionel Simon, Bastien Sturma.

Data oficjalnej premiery: 9 styczeń 2024

YouTube player

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.