KAI LENNY i TRAVIS RICE na Alasce

Film “KAI LENNY Shreds With Snowboard Icon TRAVIS RICE In ALASKA” to emocjonująca opowieść o dwóch mistrzach ekstremalnych sportów, którzy wyruszają na niebezpieczną przygodę w górzystych terenach Alaski. Kai Lenny – znany surfer i waterman, łączy siły z ikoną snowboardu – Travisem Rice’em, by pokonać strome zjazdy i wyzwania na skoczni.


“Po zakończeniu sezonu na dużych falach na Hawajach, Kai Lenny wyrusza w pogoń za nowym wyzwaniem na Alaskę, gdzie spotyka się z ikoną snowboardu Travisem Rice’em, aby dowiedzieć się, jak przenieść swój surfing na wyższy poziom (na śniegu). To jest Life of Kai: Alaska”

~Red Bull Surfing


Film rozpoczyna się od spektakularnych ujęć dużych fal, by przedstawić nam Kai Lenny’ego – w razie gdybyś był snowboardzistą i nie interesował się surfingiem.

Podczas wyprawy Kai i Travis rozmawiają o podobieństwach między surfowaniem na dużych falach a snowboardem, dzieląc się swoimi doświadczeniami i technikami. Wraz z kamerą będziemy mogli również zobaczyć dom Travisa w Jackson Hole.

Ujęcia Kai na falach i Travisa na stromych zboczach gór Alaski zapierają dech w piersiach. Dwójka eksploruje górzysty teren, stawiając czoła trudnym warunkom i niebezpieczeństwom. Momentami widzowie trzymają oddech, gdy Kai zostaje porwany przez lawinę. Chwile grozy kończą się szczęśliwie, ale przypominają o nieprzewidywalnym charakterze górskiego środowiska.

Kai Lenny i Travis Rice - znany surfer i ikona snowboardu łączą siły, by razem pokonać strome zjazdy i wyzwania szczytów Alaski.
stabmag.com

Kai próbuje podwójnego salta w tył na snowboardzie, testując swoje możliwości i mając nadzieję przenieść doświadczenie z powrotem do surfowania na dużych falach. Ten wątek jest bardzo realistyczny, gdyż Kai wykonał wiele nieudanych prób. Mistrzowska technika i odwaga dwójki sportowców zachwycają i inspirują do podjęcia własnych wyzwań.

Film “KAI LENNY Shreds With Snowboard Icon TRAVIS RICE In ALASKA” to nie tylko emocjonująca opowieść o ekstremalnych sportach, ale także o przyjaźni, dzieleniu się pasją i pokonywaniu własnych ograniczeń. Zdjęcia z pięknego krajobrazu Alaski i muzyka doskonale oddają atmosferę wyprawy i dodają uroku całemu filmowi.

YouTube player

Data premiery: 21 lipca 2023
Produkcja: Red Bull
Czas: 22 minuty
Występują: Kai Lenny, Travis Rice
Ocena: 8/10


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.