Nitro będzie robić buty StepON

Jak widać zaufanie do systemu Step On rośnie w branży. Firma Nitro jest trzecią firmą, która będzie robić buty zgodne z tym systemem. Z przecieków widać, że będzie to 5 modeli (w tym 3 nie z systemem Boa).

Poszerzenie ilości firm i modeli bez wątpienia przyczyni się do jeszcze większej popularności tego rozwiązania. Ewolucja zapewne będzie przebiegać wśród osób które po prostu buty danej marki dobrze leżą na stopie.

„Przez lata opracowaliśmy i sprzedaliśmy mechaniczne systemy wiązania i kompatybilne z nimi buty. Zawsze szukaliśmy najlepszych osiągów i komfortu dla naszych rowerzystów, ale posiadanie zbyt wielu różnych systemów na rynku może prowadzić do zamieszania dealerów i niechcianych zapasów, a nie do rozwoju snowboardu. Nauczyłem się również.Więc zamiast opracowywać kolejną platformę, Step On ® Zdecydowaliśmy się połączyć siły i zaoferować rowerzystom większy wybór, a dealerom łatwiejszą obsługę.Wierzymy, że to najlepszy sposób aby więcej ludzi cieszyło się snowboardem i dalej jeździło na snowboardzie.” Współzałożyciel i prezes Nitro Snowboards Thomas Delago .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *