Nitro będzie robić buty StepON?

Burton oddaje ‘monopol’ na swój system StepON i wpuszcza więcej firm na rynek kompatybilnych butów. Już niedługo Nitro zaprezentuje swoje buty StepON.

Jak widać zaufanie do systemu StepON rośnie w branży. Firma Nitro jest trzecią firmą, która będzie robić buty zgodne z tym systemem. Z przecieków widać, że będzie to 5 modeli (w tym 3 bez systemu Boa).

buty nitro stepON

Poszerzenie ilości firm i modeli bez wątpienia przyczyni się do jeszcze większej popularności tego rozwiązania. Ewolucja zapewne będzie przebiegać wśród osób które po prostu dobrze lubią się z butami konkretnej marki, i nie chciały przesiadać się na Burtony.

buty nitro stepON

„Przez lata opracowaliśmy i sprzedaliśmy mechaniczne systemy wiązania i kompatybilne z nimi buty. Zawsze szukaliśmy najlepszych osiągów i komfortu dla naszych raider’ów, ale posiadanie zbyt wielu różnych systemów na rynku może prowadzić do zamieszania dealerów i niechcianych zapasów, a nie do rozwoju snowboardu.

Więc zamiast opracowywać kolejną platformę, Step On ® Zdecydowaliśmy się połączyć siły i zaoferować snowboardzistom większy wybór, a dealerom łatwiejszą obsługę. Wierzymy, że to najlepszy sposób aby więcej ludzi cieszyło się snowboardem i dalej jeździło na snowboardzie.”

~Współzałożyciel i prezes Nitro Snowboards Thomas Delago.

buty nitro stepON

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.