Kultowy Lib Tech Banked Slalom już niedługo!

To kultowa i już cykliczna impreza organizowana w Polsce od 2016 roku.. Główny cel, jaki przyświeca Lib Tech Banked Slalom to zebranie społeczności snowboardowej w celu jej integracji i zapewnienia wyśmienitych wrażeń, dobrej zabawy oraz wspomnień, które zostaną w pamięci uczestników.

Co do samego wydarzenia. Przez cały weekend jest do dyspozycji tor na którym, każdy z Was, ma okazję sprawdzić się z innymi uczestnikami. Zawody są przede wszystkim skierowane do amatorów obu płci i to ich rywalizacja jest najważniejsza. Dodatkowo mamy byłych oraz czynnych zawodników. Do startu są dopuszczane osoby mające ukończone 16 lat. Lib Tech Banked Slalom to także doskonała okazja, żeby spotkać znajomych z różnych części Polski w jednym miejscu.

Tak więc nie ma się co zastanawiać, tylko trzeba rezerwować w kalendarzu datę 5-7 Marca 2021. To właśnie w tych dniach w Krynicy, w ośrodku Słotwiny Arena, odbędą się kolejne zawody z cyklu Lib Tech Banked Slalom!!! Tym razem planowany jest jeszcze dłuższy tor, więc emocje są gwarantowane, tak samo jak pieczenie w nogach pod koniec trasy.

Również podczas tegorocznego wydarzenia, przez cały czas trwania zawodów, będziecie mieli do dyspozycji centrum testowe Lib Tech / Gnu / Bent Metal / Roxy / w którym możecie przetestować, deski i wiązania, a nawet wystartować na sprzęcie tych firm.

Śledźcie profil Lib Tech Banked Slalom na Facebooku, na którym dowiecie się wszystkiego o szczegółach imprezy oraz o nagrodach, jakie będą czekać na zwycięzców swoich kategorii – które jak niektórzy z Was zapewne pamiętają, są zawsze turbo kozakami!

Zobaczcie jak bawiliśmy się w zeszłym sezonie. W tym będzie jeszcze lepiej!


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.