15 Festiwal Filmów Snowboardowych Winter Is My Love

Dwa dni uczty dla snowboardowych maniaków. Na razie Warszawa, Poznań, Wrocław. Ale w planach jeszcze Kraków, Gdańsk, Bielsko – Biała, Katowice, Łódź i Białystok. Jeśli jeździsz na desce i kochasz snowboard, przyjdź do Warszawskiej Kinoteki na Winter Is My Love – festiwal filmów snowboardowych!

“Jesteśmy festiwalem – kreujemy przestrzeń do spotykania się ludzi, którzy myślą podobnie. Sala kinowa to specyficzne miejsce, magiczne. Korzystamy z okazji, by stworzyć swobodną, przyjazną atmosferę, dającą poczucie bycia razem. Snowboardowy świat nie jest duży. Potraktuj ekran kinowy jak ognisko, wokół którego możemy się skupić. […] Winter Is my Love to wieczór w kinie, gdy kończy się lato i zaczynasz myśleć o snowboardzie. Dla Ciebie.

W Warszawie czekają na Was dwa wieczory wypełnione snowboardowymi premierami. Repertuar jest dość zróżnicowany i dla każdego znajdzie się coś fajnego. Na ekranie zobaczycie freestyle, najlepsze freeridowe miejscówki, jibbing i parkowych wymiataczy, wyprawę splitboardową, widoki z najwyższych gór, a nawet dokumenty i klasyki filmów snowboardowych.

W przerwach pomiędzy seansami organizowane są konkursy ze snowboardowymi nagrodami, a w piątkowy wieczór zajawkowe afterparty w klubie Elementy. Co więcej, na stronie organizatora pojawiła się informacja, że gościem specjalnym podczas piątkowego seansu będzie Wojtek Pawlusiak. Zapowiada się mocny snowboardowy weekend!

Repertuar

Znamy już wstępnie tytuły filmów prezentowanych w tegorocznej, 15 edycji. Oprócz wymienionych pozycji nie zabraknie projekcji niespodzianek – ich tytuły mają zostać ujawnione na krótko przed rozpoczęciem imprezy. Poniżej lista filmów zaplanowana na najbliższy weekend i zwiastuny niektórych z nich:

 • ISENSEVEN – FOOL’S GOLD / 42 min
  2012 Niemcy, Świat. Snowboardowy klasyk
 • JEROME TANON – FREE RIDER / 35 min
  2022 Francja. Freeride
YouTube player
 • ABSINTHE FILMS – LA ZONE / 15 min
  2022 Szwajcaria. Freeride, wysokie góry
YouTube player
 • RIDE SNOWBOARDS – SINCERELY YOURS / 30 min
  2022 Europa. Freestyle
YouTube player
 • RUSTY TOOTHBRUSH – FAKE TEETH REAL FRIENDS / 15 min
  2022 Europa. Freestyle
YouTube player
 • PIRATE MOVIE PRODUCTION – DISTORTED REALITY / 32 min
  2013 Austria. Snowboardowy klasyk
 • RAFAEL PEASE – SOMOS / 15 min
  2022 Chile, Świat. Freeride, wysokie góry
YouTube player
 • GREGOR BETSCHON, LEVI LUGGEN – GALE / 15 min
  2022 Szwajcaria. Split board, wysokie góry
 • MARIA THOMSEN – HOT COCO / 17 min
  2022 Kanada, Świat. Freestyle, jibbing, street
 • VANS – IT’S LOVE / 9 min
  2022 Świat. Freestyle, street
 • DUSTBOX – FALL IN PLACE / 26 minut
  2022 USA, Świat. Freestyle, street

Bilety

Czujesz zajawkę po obejrzeniu teaserów? A będzie tylko lepiej. Zbieraj ekipę i rezerwujcie sobie czas już w najbliższy piątek 18.11.2022, od godziny 19:00.

Bilety możecie kupić on-line pod linkiem >> BILETY, ewentualnie przed rozpoczęciem festiwalu w kasie kina. Koszt biletu to 50 PLN.

Do zobaczenia na sali kinowej!


Zobacz także: Jaka będzie zima 2023? Sprawdzamy prognozy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.