Zobacz, że warto być Offline – film od Nitro

“Offline” to nie tylko nagrywki snowboardowe, niesie za sobą także przesłanie. A brzmi ono tak: “wyłącz telefon i idź na deskę”

nitro offline

Z tym filmem miałem mały problem, ponieważ śledząc w mediach społecznościowych kilku zawodników z Nitro oraz sam profil Nitro, miałem wrażenie, że już go oglądałem. Co nie zmienia faktu, że warto go obejrzeć- szczególnie jeżeli nie jesteś na bieżąco z ich profilem.

Data premiery: 4 październik 2019
Czas trwania 46 minut
Riderzy: (Cały team NITRO) Austin Smith, Benny Urban, Bryan Fox, Dan Mace, Dominik Wagner, Eero Ettala, Elias Elhardt, Griffin Slebert, Jared Elston, Laurie Blouin, Ludvig Billtoft, Marc Swoboda, Marcus Keller, Nils Arvidsson, Sam Taxwood, Simon Gschaider, Sven Thorgren, Yung Dolli, Zeb Powell, Zoi Synnott

“Offline” to nie tylko nagrywki snowboardowe, ponieważ niesie za sobą także przesłanie. Jest ono dosyć proste, a jednak nie zawsze aż tak oczywiste w obecnych czasach. A brzmi ono tak: “wyłącz telefon i idź na deskę”. Zamiast być ciągle online, skup się na byciu z kumplami w górach i na samej jeździe, a nie na relacjonowaniu tego. Mi osobiście przesłanie się bardzo podobna. Kolejną fajną rzeczą jest to, że pojawiają się informacje w jakim miejscu kręcą i jakiego ridera właśnie oglądamy.


Minus jest taki, że z pewnością wiele wątków się nie klei, jednak widać, że materiału było po prostu bardzo dużo. Historia barakowozu zdecydowanie zrobiła na mnie wrażenie, tym bardziej gdy dowiedziałem się, że nie było tam toalety i ogrzewania centralnego, a jedynie kominek. Wycieczka na bałkany też miała super klimat. Natomiast przy ujęciach z Pragi można już w ogóle mieć wrażenie jakby nagrywali na naszym podwórku. 

Nasza ocena: 7/10


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.