Russel X czyli limitowana deska RIDE

YouTube player

Wczoraj Ride Snowboards ogłosiło zupełnie nową, limitowaną edycję Algorythm, która będzie dostępna od 2 lutego w wybranych sklepach oraz na stronie Ridesnowboards.com. To będzie nie lada gratka gdyż w europie w pojawi się 155 desek z tego w Polsce 15szt. Cena tej deski to 3200pln.

YouTube player

Honorując dwie niezwykle wpływowe osoby i ich role jako liderów, innowatorów i twórców zmian, ten Algorythm jest produktem przyjaźni Russella Winfielda i Virgila Abloha, przyjaźni zakorzenionej w snowboardzie. Plansza jest namacalnym świętem tych dwóch, których pasja, styl i siła charakteru są wciśnięte w planszę i jej kultową sztukę.

“Dzięki snowboardzie zostałem pobłogosławiony budowaniem przyjaźni z supermocarstwem Virgilem Ablohem” – powiedział Russell. “On i ja dzielimy tę samą pasję do snowboardu i rozwijania kultury, jestem bardzo podekscytowany, że mogę podzielić się tym specjalnym projektem, który on i ja przygotowaliśmy przed jego odejściem.”

Obraz od Sneaker Politics

“RIDE Snowboards dało nam możliwość stworzenia czegoś wyjątkowego poprzez wydanie tej limitowanej edycji Algorythm” – kontynuował Russell. “Ta plansza jest bardzo ograniczona i z pewnością stanie się przedmiotem kolekcjonerskim. Wpływy z tej rady są przekazywane dwóm organizacjom, których misja jest zgodna z Virgilem i moją wizją. 5 USD za wyżywienie trafi do Hoods to Woods, mentorskiej organizacji non-profit na Brooklynie, wprowadzającej nastolatków na zewnątrz poprzez snowboard, a dodatkowe 5 USD trafia do Postmodern Scholarship Fund Virgila. “

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.