25 lat ThirtyTwo! Recenzja T32M SNOWBOARD MOVIE

ThirtyTwo w ramach prezentu na swoje 25 urodziny wyprodukowało dla nas film, i to w klimacie imprezy snowboardowej! Zobacz “T32M SNOWBOARD MOVIE”

ThirtyTwo 25 years T32M MOVIE

ThirtyTwo w ramach prezentu na swoje 25 urodziny wyprodukowało dla nas film, i to w klimacie imprezy snowboardowej! W gruncie rzeczy jest to impreza na cześć riderów jeżdżących w teamie oraz ich sukcesów, a jest ich jak widać nie mało.

Film jest fajnie, dynamicznie zmontowany. Widać, że materiał został dobrze wybrany. Jeśli interesuje was street, to znajdziecie tam sporo inspiracji. Choć może dla własnego dobra nie warto wszystkiego próbować 🙂

Data premiery 23 listopada 2020
Czas trwania 19 minut
Riderzy: Bode Merrill, Chris Grenier, Zeb Powelll, Corey Smith, Dylan Alito, Jeremy Jones, Joey Fava, Johnny O’Connor, Jordan Small, Pat Fava, Phil Hansen, Scott Stevens, Toni Kerkelä

Muzyka tworzy fajny klimat i wraz z dużą ilością ujęć zawodników i spotów sprawia, że warto obejrzeć ten film. Być może fani jazdy poza trasą znajdą tutaj trochę mniej scen dla siebie, ale i tak nie będą się nudzić! Szczególnie końcówka pokazuje dlaczego tak wiele osób jara się freeride’em i jakie możliwości daje splitboarding.

Nasza ocena: 7/10

YouTube player
ThirtyTwo 25 years T32M MOVIE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.