Kevin Bäckström, Tor Lundström, Sebbe De Buck, Ulrik Badertscher, Ludvig Billtoft i Lolo Derminio wracają z czymś, czego można się było spodziewać… czyli totalnie nie „zwykłym” filmem snowboardowym.

„Cease and Desist” już od pierwszych sekund odpala hollywoodzki klimat – podkręcony wstęp, mocna narracja i zapowiedź tego, co później dzieje się w górach. A dzieje się sporo: piękne, surowe backcountry w Norwegii, głęboki puch w Japonii i konkretne linie w Ameryce Północnej.
Do tego klasyka Beyond Medals: imprezy, energia ekipy i parkowe hity z LAAX, bez których ten film nie miałby swojego charakteru.
Całość spina idealnie połączony obraz i dźwięk, który sprawia że oglądanie jest jeszcze bardziej angażujące.
Jeśli czekaliście na materiał, który łączy styl, poziom i dobrą zabawę — rozsiądźcie się i odpalamy.
To wydarzenie to także okazja do spotkania lokalnej społeczności snowboardowej, rozmów o sezonie i wspólnego wejścia w zimową atmosferę.
Wpadaj zobaczyć przedpremierowy pokaz w doborowym towarzystwie!
Gdzie zobaczyć przedpremierę w Polsce?
Kiedy: 29 listopada 2025
Gdzie: Snowboardshop Kraków, Zakopiańska 58a
Start: godzina 16:30, zaraz po premierze filmu „TR3 D2UCE” od ThirtyTwo
WSTĘP JEST CAŁKOWICIE DARMOWY!

Czytaj więcej:








