Brelok Banked Slalom 2022 12-13 marca Czarny Groń

Moi drodzy snowboarders & snowboarders
Pewnie od dawna wiecie, że Brelok Banked Slalom 2022 odbędzie się w dniach 12-13.03.2022, oczywiście w naszym ulubionym ośrodku – Czarny Groń 🙂

Ale newsem dnia jest to, że właśnie zrobiliśmy wydarzenie na FB , a w nim link do zapisów. Więc jeśli tylko jesteście zainteresowani by u nas się ścigać i razem pojeździć to zdecydowanie zapraszamy 🙂 Liczba miejsc ograniczona, więc radzimy nie zwlekać z decyzją 😉

Link do wydarzenia tutaj 

ps. Aktualnie pracujemy nad tym by wszystko dopiąć na ostatni guzik, oraz szukamy dodatkowych/ nowych sponsorów, by zawody i nasze nagrody były jeszcze lepsze 🙂 Więc może ktoś z Was chciałby do nas dołączyć ? Zapraszamy do kontaktu. (brelokbankedslalom@gmail.com)

Brelok Banked Slalom 2022

Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja największych zawodów snowboardowych w Naszym Kraju czyli „Brelok Banked Slalom” w czarnym Groniu.

Zawody zostaną rozegrane w dniach

12.03.2022- kategoria amator

13.03.2020 – kategorie Open / Pro + Junior + Dzieci 

Brelok Banked Slalom ( #bbs ) , to zawody snowboardowe, gdzie w luźniej i przyjacielskiej atmosferze zawodnicy ścigają się po torze pełnym band, muld i innych ciekawych przeszkód. Wszystko przygotowane jest przez bardzo kreatywnych i precyzyjnych szejperów TIGER Snowpark – Czarny Groń.

Na zawodach jest bardzo wesoło, ale każdy chce wygrać w zw. z tym emocję sięgają zenitu. Na zawodach mierzą, się ze sobą amatorzy, dzieci i ich rodzice czy najlepsi snowboarders w naszym kraju, więc śmiało można stwierdzić, że zwycięzca BBS jest najszybszym snowboarderem w Polsce!

Do wygrania wiele cennych nagród od naszych sponsorów i partnerów w tym m.in. nasze legendarne limitowane #bbsdeck #sk8dyplom , Vouchery na zakupy w sklepie Burton Katowice, loty samolotem od Heli poland, gogle BOB balance boardy Switch Boards, a ubrania Gonga, czy jeszcze wiele innych ciekawych niespodzianek…

Na #BBS każdy snowboarder będzie miał super czas na śniegu i możliwość zmierzenia się ze swoimi koleżankami/ kolegami czy najlepszymi polskimi snowboarderami. Nie może również Ciebie tam zabraknąć. Do zobaczenia.

Sprawdź więcej szczegółów w wydarzeniu na FB

https://www.facebook.com/events/240186798307626?ref=newsfeed


Obserwuj IG BBS

https://www.instagram.com/brelokbankedslalom/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *